content» NEWS[2]

NEWS


První rozhovory a informace přinesly Bbarak.cz
B-IN magazin
Partyplanet
a Hip-Hop.cz

LARA303 se přestěhovala z Brna do Prahy. První info poslechněte 6.2.2012 v 19:00 na radiu SPIN. Na první vystoupení v Praze zajděte v pondělí 20.2.2012 do klubu Chapeau Rouge, kde Lara vystoupí během akce Freestyle Mondays!!
Lara nahrává s Monikou Bagárovou - Kontroluj
Lara303 je porotkyní HipHop Olympiády v sekci rap/nejlepší kapela-interpret -> Kontroluj

Pozvánka na rap Bridge klub Mjuz Brno - více info v sekci party

Poslechněte společný track se Sistou CARMEN z nové desky United Flavour ATTITUDE


NOVÝ VIDEOKLIP NA TRACK SPOKOJENOST

Lara303 se zúčastní jako host na koncertech kapely United Flavour. Mrkni do sekce party/Future!

A máme za sebou natáčení klipu Spokojenost společně s MoreloKatr. NA fotky můžete mrknout v sekci shots. Klip bude mít premiéru na začátku listopadu. Takže zůstaňte naladěni!
" A další recenze, tentokrát na HIP-HOP.SK

V sobotu začneme nahrávat společný track s United Flavour, který se objeví na jejich nové desce! Stay tuned!


Zlíňáci nalaďte dnes večer Radio Kiss Publikum od 20:00 budu hostem pořadu SIT BACK SHOW. (90,3 FM Zlín, 88,5 Vsetín, 96,5 UH a 98,9 UB) Ostatní kraje můžou naladit přes internet TADY
Poslechni v playeru společný track s MoreloKatr na jejich EP Mladý a neklidný, který můžeš stáhnout TADY
Pozdní recenzi na HipHopStage.cz kontroluj TADY

Ahoj všIchni, 1. dubna začíná prodejní akce mýho alba Revolution. Je k mání celej duben na eShopu za 260,- korun a to včetně poštovného. Všem fans z Facebooku opatřím CD vlastnoručním podpisem. Objednávejte ZDE


Report z křestu REVOLUTION v Brně na FLédě kontroluj ZDE A další recenze, tentokrát na webu GOLIAS.CZ a BIGUP.CZRozhovor a Larou v lednovém čísle časopisu REPORT
Recenze na album REVOLUTION čti ZDE a ZDE
Pohled internetové verze časopisu Týden ZDE
Názor tanečního rave.cz ZDE
Recenze na metancity.cz TADY
Rozhovor s Larou303 na cream.cz ZDE
Revolution mezi TOP 20 CD tipy podle IDNES.czlara01.jpgAlbum Revolution je dlouho očekávaná debutová deska přední české female MC s mezinárodní spoluprací (ČR,FR,ESP,USA,JAM)

Někdo o této naději ví již několik let, někdo jí možná poprvé zaznamenal až na výběru Nejbr Hip Hop Mix vol.3., kde se představila se svojí skladbou Mám co ty, která již znamenala předzvěst spolupráce mezi Českou republikou a Francií. Každopádně rok 2009 bude tím, kdy Lara 303 přinese plnohodnotnou desku. Ta vzniká na trase Brno – Paříž, kde nějaký čas žila a právě to jí přineslo spolupráci s tamní scénou. Část alba byla nahrávaná ve Studiu Rootcat Recording, které si Laru vzalo pod svůj label. Spolupráce vyústila i v to, že na albu bude hostovat jamajský zpěvák Jah Mali, který je zapsán také pod Rootcat Recording. Jah Mali je celosvětově znám skrze jeho spolupráce s německým reggae zpěvákem Gentlemanem či anglickou rapovou legendou Blak Twangem. Dále se na desce objeví zpěvačka Carmen a kytarista Djei z mezinárodní kapely působící v Česku - United Flavour nebo americký rapper Nironic. O hudební produkci se postaral francouzský beatmaker Doods, čeští Dj Fatte (IdeaFatte), Paulie Garand (BPM), Fosko, El Murdo a Djei (United Flavour). O scratch se postaral Dj AKA, který se pyšní 2. místem na Djské soutěži IDA 2007 v kategorii Technical. Album vychází ve spolupráci Rootcat Recording (FR) a X Production.
… koho na albu najdete:

Jah Mali, Sista Carmen & Djei (United Flavour) Nironic, Jason, Komer
Producenti: Doods, Paulie Garand, DJ Fatte, Kasha Fataal, Fosco, El Murdo,
Scratch: Dj Aka (IDA 2007 – 2. místo)
Předprodej zahájen 3.11. na webu XPRODUCTION

Lara303 na Facebooku

ALBUM VYJDE 17.11.2009
Rozhovor pro server BigUp! Lara303: “Album je mojí (r)evolucí”

23.6.2009 - Nahrávání v Paříži studio Rootcat
Tak jsem se vrátila z Paříže, kde jsme dodělávali pecky na album. Máme skoro všechno připravené jen se čeká klasicky na featuringy. Pecka s Jah Malim je už ale na světě. Sestříhali jsme krátké video, na které se můžete mrknout na youtube nebo na bandzone. Brzy také odtajním svoje logo a poupravím design stránek. Stay tuned. Jah


23.6.2009 - Nová věc - Mám svůj svět
Další věc, která nebude na albu se jmenuje Mám svůj svět. O beat a scratch se postaral Dj Dummy a refrén my zazpíval Kasha Fatal z brněnské kapely Fonet Poesy
12.6.2009 - Blog na Cream.cz Na frekvenci 303

16.5.2009 - ALBUM DO KONCE ROKU!!!
Zdravím všechny fans, mám pro Vás několik informací a to:
Na albu se intenzivně pracuje, nahráváme, ladíme, cestujeme, protože máme spoustu hostů z ciziny, natáčíme v Paříži atd atd. Ale to se nechte ještě překvapit.
Prvního hosta, kterého odtajním je Jamajský zpěvám Jah Mali, který také pracuje na svém albu. Mimojiné spoluprcuje s hvězdami jako je např. Gentleman a Black Twang.


15.5.2009 - Francouzsky repující K-4 posílá ven první singl z LP s hosty Larou303 a Ryesem
Nová tvář z Brna, francouzsky repující K-4 posílá ven promo track ke svému připravovanému projektu, které by měl poslat ven na konci června. Ve skladbě hostují female rapperka Lara303, od které je tohle první vydaná studiová nahrávka od dva roky starého Nejbr mixu č.3, a také opavský Ryes, který nedávno vydal pod TyNikdy records svoje první album s názvem Talamus. O beat se postaral liberecký Kenny Rough z BPM, který také celé desce dává finální zvukovou podobu.
Na LP se objeví více známých tváří, mj. Eurodel z Pio Squad, Jay Diesel a David Steel, Fosco Alma z MAAT, bratislavský Gamba nebo německý Teqyla. O produkci se postarají kromě už zmiňovaného Kennyho Rougha např. Fosco Alma, JSM, Prixx nebo Taifun. Album bude nacpané hosty, scratche navíc dodají i dj´s Chocolatic a JSM, takže je se na co těšit.
V současné době také K-4 dokončil svůj track na producentskou desku „Armygedon“ od JSMa z MAAT, která vyjde stejný měsíc, takže pokud máš rád francouzskej rep, tak to kontroluj.
Track s názvem „La cage – V Kleci“ stahuj v sekci download
FLYER-LA-CAGE-K-4.jpg10.5.2009 - proběhlo první společné nahrávání ve studiu u DUPXe
Přijeli za náma z Paříže Dj Mike Hayes a rapper Komer. Strach o kvalitní zvuk měl Pascal z Furious tape. Vše šlo jako po madetě, mrknětě na fotky v sekci shots. Jah L.10.5.2009 - Spouštím novej web